Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozhodnutie

Dobrý deň ,

Chcel by som sa spýtať na názor z tretej strany

Mám možnosť výberu dvoch vysokých škôl

Vybrali by ste si tú , na ktorej mám zaručený Mgr. ale chodili by ste tam s nechuťou a psychicky to nemali ľahké .. som celkom spoločenský človek no a tu mám 3och spolužiakov a vlastne celkovo v tej škole moc ľudí ani nevidieť (možno tak 40 a aj to preháňam) a cítim sa osamelý.

Alebo by ste sa priklonili k tej alternatíve druhej , školy kde nemám žiadnu záruku doštudovania (môžu ma vyhodiť a pod.) ale neboli by ste natom psychicky tak zle? a chodili by ste do tej školy už nie z nechuti ale tešili sa na ostatných

..ide síce o moju budúcnosť a viem , že prvá alternatíva je pre ňu lepšia .. ale tak oplatí sa mi zato trápiť?

možno napíšem niečo off topic,ale neviem či sa chodí na vysokú len kvôli tomu ,aby bolo víno,tanec,klobása,tombola,alebo človeka aj niečo zaujíma a chce niečo vyštudovať na patričnej úrovni a či vôbec v dnešnej dobe si dovolí existovať škola,ktorá bude vedome držať aj neschopných dementov,keď mnohým školám v sk odobrali akreditácie práve kvôli nie príliš zodpovedajúcej kvalite....keď niekto na to má,tak doštuduje,keď na to viditelne nemá,tak obvykle nedoštuduje/ak to jeho doštudovanie nieje závislé na nejakých protekciách a úplatkoch/,chcel by som vidieť takú školu,ktorá si dovilí deklarovať,že u nás doštuduje a dostane vytúžený titul aj najneschopnejší,zasa na druhej strane ako reklamný slogan by to možno zabralo,že sme taká dobrá škola,že aj z blbca spravíme inžiniera........v praxi je to potom vidieť,kto ako študoval,koho to zaujímalo,bavilo a kto to spravil len preto,že musel,aby mal papier a nepamätá si z toho nič......