Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kniha - horor

Ahojte,
chtěl by jsem přítelkyni koupit nějakou horovou knihu. Je velkou fanynkou tohoto žánru, naopak já vůbec. Co jsem se tak díval tak od Stephena Kinga už má skoro všechno koupeno. Co by jste doporučili dál? Uvítam autory popřípadě přímo dílo. A má ráda spíše duchařiny popřípadě léčebny než nějaké zombie. Moc ráda z TV American horror stories. Tak něco podobného. Předem díky :)

Co jsem se tak díval tak od Stephena Kinga už má skoro všechno

Takze nie vsetko, co napriklad The Shining?

Dal? Lovercraft (Call of Cthulhu) alebo Poe.

Alebo niečo vo veršoch, pre zamilované páry:

Po oudu lámán oud, až celé vězně tělo
u kolo vpleteno nad kůlem v kole pnělo,
i hlava nad kolem svůj obdržela stán;
tak skončil života dny strašný lesů pán;

• Jestli chces neco kvalitního, tak si precti neco od " Maxime Chattam", opravdu kvalitní a velmi chytlavá četba.
(Osobnē nejsem velky čtenár, ale knihy od nēho jsem vzdy dočetl dokonce, opravdu stojí za to a to jsem na četbu velmi náročny)