Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zub moudrosti

Zdravim. Mám jít za 2 týdny do nemocnice nechat vysekat osmičky. A chtěl jsem se Vás zeptat jestli mně při to uspí nebo mi pichnou jen injekci. Ještě jsem nebyl na konzultaci s doktorem tak jsem neměl šanci sním o tom mluvit. Děkuji za odpověď.

Změna předmětu, původně: PetrS (L-Core)

Mně osobně se osmičky vyhnuly - nemám (podle toho jsem dle některých zdejších lidí blbej :-)). Ale absolvoval jsem sekání čelisti, protože jsem nechtěl přijít o zbytek zubu, vše pouze lokální umrtvení. Dalo se to, horší byly štychy, které mi rozdíraly přilehlé tkáně a samozřejmě ten hnus co z toho dva dny tekl.