Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Autorádio Ford CD 6000

Dobrý den všem.Mám problém s autorádiem ve fordu fiesta r.v. 2007 Pokud vlezu do rozpáleného auta třeba v létě tak přehrávání cd (originál) jde bez problémů.Pokud je venku zima a nebo po schlazení vnitřku vozu cd přeskakuje a nebo se úbec nenačte a vysune se.A to můžu zkoušet různá cd a nic.Nesetkal jste se někdo s tímto problémem.Vím výměna autorádia by pomohla,ale hledám levnější řešení.Pokud někdo ví jak tento problém vyřešit tak mě prosím napište nějakou dobrou radu.Předem moc díky za odpovedi.

Pokud je venku zima a nebo po schlazení vnitřku vozu cd přeskakuje a nebo se úbec nenačte a vysune se......napadá mě problém s vlhkostí uvnitř vozu.Zkus v chladném počasí před vložením cd očistit,třeba je na něm vlhkost,nic víc mě nenapadá.

Ideální by bylo asi vyndat a rozebrat. Může být buď mrtvá čočka nebo poškozená.
Náhradní díly na podobné věci dělal myslím Hitachi, ale stojí to za to?..
Případně buď koupit rádio normálně v krámě nebo na vrakáči. Bazoš by taky měl něco nabídnout,,,