Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tříkolku nebo dětské kolo?

Jaký dárek pro 2 letou holku?
Je lepší klasická tříkolka nebo dětské kolo s těmi bočními kolečky navíc?

Není to moje dítě. Jen rodina kamarádky z druhého konce republiky se kvůli tomu snad rozhádá. A tak mi volali jaký je můj názor. No a já už dlouho nic pro děti kupovat nemusel.

Do začátku bych zvolil něco vícekolečkovýho, typicky je to dětská motorka:

[big_1369.jpg]

Ve dvou letech neumí držet rovnováhu a často se ani odstrkovat. Na té motorce se naučí odstrkovat a manipulovat s řízením, pak může přejít na klasické odrážedlo (bicykl bez šlapátek). I moji kluci takto začínali.