Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak si dát na chvilku pauzu od střední?

Čau, potřebuji poradit.
Už jsem asi tak týden doma a další dny si už nemůžu omluvit, jenom kdyby jsem šel k doktorce a ta by mi dala potvrzení.
Ptám se jak simulovat u doktorky :D, co je nejlepší zasimulovat?
Napadá mě bolest břicha ale pamatuji si, že když jsem byl malý tak mi šahala na břicho a.. znáte to, bolí tě tohle? Tohle? či Tohleto? .....
Tak kdy mám říct, že mě to bolí, v jakém místě?
Aby mě třeba neposlal do nemocnice se slepým střevem atd.
Díky za rady :D

Do školy nechdím protože tam teďka nic neděláme, furt jenom opakují nebo jezdí někam na přednášky .... Díky za rady xD :) :D

Většina lidí se snažila školu obcházet jak jen to šlo. Ono je řo těžký ti poradit, každý učitel toleruje něco jiného, jeden mi na střední toleroval asi po 20x za rok rodinné duvody, další jen s těží toleroval omluvenku od doktora,,,,, Až budeš pracovat příjdeš na to jak si se měl vlastně super!
Jsem po škole druhým rokem a mužu ti říct že pokud bych měl ted šanci jít místo práce do školy, aby mě někdo živil a moje hlavní starost by byla studium tak jsem nejpozornější student na světě a nezameškal bych ani hodinu. Ale na to většina příjde až po škole stejně jako já.
Užívej školy dokud mužeš, vím že je fajn ráno nevstát a válet se celý den. O to ale pak huř se ti pujde další dny do školy. Osobní volna ANO, ale rozumné množství.

Šestej.. Na stredni jsem chodil celkem. Za pololeti cca 80-100hod absenci. Proste je mi blbe, zaspal jsem - je mi blbe, doprava.. Do tretaku jsem chodil a byl vetsinou doma fakt nachcipanej. Ve ctvrtaku jsem na to sral dost a psal si absence. Proste jsem musel na stk tak rodinne duvody. Nechtelo se mi - nemoc/sracka/UFO.... Na skole to nikdo neresil a maturitu jsem udělal na prumerne chvalitebnou az vybornou. A to jsem mel za posledni 3 roky z cestiny jen 2strany sesitu. Nevim co bych dělal ve skole nemit mobil s netem.

U odbornych predmetu to bylo jine. Zapisky mám a i bez uceni jsem vse udelal na vybornou. Staci bejt prirozene trosku inteligentni a premyslet.

Mimochodem to byla jedna z nejlepsich strednich skol v CR (Skoda Auto) Ted delam Serizovace na lakovne za slusny prachy co pujdou nahoru. Je to cista a nenarocna prace takze se tu neoddelam. Pokud vse jede jak má, mám 90% smeny volno. Ale je to zodpovednost. Jak se neco posere a zjisti se ze jsi neco zanedbal bude to drahy. Ted v kvasinach zapomeli zapnout agregaty ci co a skoda pred 3.5 mega... Ale o tom to je.

Odpovídal jsem na tenhle dotaz - dal jsem tam obrázek omluvného listu a odkaz na obrázky dalších omluvných listů:
omluvny_list.jpg
Chtěl jsem ten odkaz poslat tomuhle šmudlovi
http://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=96668 5&orderby=ide
ale ten odkaz co na něj reagují další odpovědi

"Po premiéře starwars nutno vstřebat zážitek" :-D. To je masakr
"Nebyl důvod k přítomnosti" - to je taky pěkný :-D

už nefunguje.
Nestáhl jste si ty obrázky někdo? Byla by škoda, kdyby tyhle skvosty už nikdo neviděl.

EDIT: Tak jsem něco našel:
[2583506_.jpg]