Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak si dát na chvilku pauzu od střední?

Čau, potřebuji poradit.
Už jsem asi tak týden doma a další dny si už nemůžu omluvit, jenom kdyby jsem šel k doktorce a ta by mi dala potvrzení.
Ptám se jak simulovat u doktorky :D, co je nejlepší zasimulovat?
Napadá mě bolest břicha ale pamatuji si, že když jsem byl malý tak mi šahala na břicho a.. znáte to, bolí tě tohle? Tohle? či Tohleto? .....
Tak kdy mám říct, že mě to bolí, v jakém místě?
Aby mě třeba neposlal do nemocnice se slepým střevem atd.
Díky za rady :D

Do školy nechdím protože tam teďka nic neděláme, furt jenom opakují nebo jezdí někam na přednášky .... Díky za rady xD :) :D

loading...

Chudáčku, máš to těžký :( My přece dobře víme, jak moc náročný je být od 8mi do 15 ti hodin ve škole, kde máš každých 45minut přestávku :( Máš pravdu, potřebuješ si nutně odpočinout, tohle už hraničí s tyranií.

Neboj se, samozřejmě tě velmi dobře chápu. Přinejmenším se snažím si tu hrůzu aspoň představit. V únoru jsem měl 21 12cti hodinových směn, převážně nočních...a jiné měsíce to není lepší, často horší. Můžu jen domýšlet, jak hrozné to musí být. Pravda, já si nemůžu dovolit simulovat, já dokonce nejsem ani doma i přes to, že trpím zánětem šlach...ale možná je to tím, že nejsem rozmazlenej fracek, nevím...

Že se chceš ulít je mně u zadku, sám jsem se ze školy ulil xkrát, ale tyhle ubrečený kecy sis mohl nechat, to je fakt smutný.

Doporučuju nechybět na další hodiny češtiny, ty vynechané už jdou poznat na písemném projevu.
Průměrně inteligentní člověk vymyslí, že nejlepší způsob, jak si dát pauzu od školy, je nepřijít, do omluvného listu, nebo kam si píšete omluvenky, napsat nemoc a napodobit podpis rodičů. Že se na to doma přijde je možné.
Líbí se mi to naivní uvažování, že škola je zlo, jsi přetěžován a musíš se ulít. Pokud je to taková otrava, povinnou školní docházku máš za sebou, tak už tam nemusíš chodit vůbec, někdo musí zametat ulice. Já chodím na vysokou, doopravdy moc nevím, co dřív a na přednášky chodím i v situacích, kdy bys ležel doma a ani nezkusil vstát, třeba týden po operaci třísla, protože vím, že musím a mám zájem mít vzdělání.

dělníci jsou taky potřeba a ti blbí budou alespoň levní

Nic osobního, ale dostat v práci takovéhleho parťáka je ten největší trest co znám. Zvlášť, když s ním člověk musí přímo spolupracovat. Dělá se třeba v partě 4 lidí a takovýhle floutek si ráno usmyslí,že se mu vlastně do práce nechce a tak něco zasimuluje. A ty tři ostatní poctivý,zodpovědní blbci se dřou i za něj, aby se to stihlo ...
A navíc já mám maturitu, studoval jsem i VoŠku a to že dělám manuální práci v kolbence mě baví víc než sedět u počítače v kaclu :-) takže podle mě není možné mít jen samé blbce dělníky :-D

Do školy nechdím protože tam teďka nic neděláme, furt jenom opakují nebo jezdí někam na přednášky ....

Tiež som to robil podobne. :-)

Bez lekárskeho potvrdenia ti to triedna skutočne neuzná? Pokiaľ sa netopíš vo vymeškaných hodinách alebo nemáš problémy s prospechom (na hranici prepadania) nemal by byť na podobné obštrukcie dôvod.

Pokud nevydržíš sedět 45 minut ve škole a pak máš přestávku,tak se asi budeš hodně divit,až si budeš hledat práci a tam po Tobě budou ti surovci vyžadovat práci 8 hodin s jedinou přestávkou na oběd.Když to nebudeš zvládat,prostě ve zkušební době jednou řeknou,abys už další den ani nechodil.A budeš mít zase volno.:-)

Většina lidí se snažila školu obcházet jak jen to šlo. Ono je řo těžký ti poradit, každý učitel toleruje něco jiného, jeden mi na střední toleroval asi po 20x za rok rodinné duvody, další jen s těží toleroval omluvenku od doktora,,,,, Až budeš pracovat příjdeš na to jak si se měl vlastně super!
Jsem po škole druhým rokem a mužu ti říct že pokud bych měl ted šanci jít místo práce do školy, aby mě někdo živil a moje hlavní starost by byla studium tak jsem nejpozornější student na světě a nezameškal bych ani hodinu. Ale na to většina příjde až po škole stejně jako já.
Užívej školy dokud mužeš, vím že je fajn ráno nevstát a válet se celý den. O to ale pak huř se ti pujde další dny do školy. Osobní volna ANO, ale rozumné množství.

Tak o tom zadna, samozrejme, ze spousta chlapu stoji za nic, ale rec byla o kolektivech a muzsky kolektiv je rekneme "docela casto" lepsi nez zensky kolektiv a to nezavisle na mnozstvi jednotlivcu, kteri stoji za nic :) S timto ma zkusenost tolik lidi, vcetne zen, ze to prestava byt jen pouhou statistickou nahodou :) Jeste pred 2 prispevky vyse to ostatne sama priznavate, tak nevim, proc najednou ten obrat...to se pak nesmite divit, ze zenske kolektivy jsou takove, jake jsou :)

jj,je to tak...kdyz to srovnam u nas, tak je ve vyrobe jeden kolektiv zen a jinak chlapi. My se bud ignorujem, nebo se dorvem, ale zivot jde dal. Proste si to vyrikame. Zatimco jeden zenskej kolektiv ve vyrobe a druhej v kancelarich se neustale nejak nesnasi (ovsem pravidelne se stridaji, kdo se s kym nesnasi :-D ), neustale si hazou klacky pod nohy, sama intrika, kazdou chvili se nekdo s nekym nebavi...a to uz 6 let v kuse. Zensky i chlapi se mezitim dost vystridali v techto kolektivech, ale tohle proste pretrvava nezavisle na fluktuaci :) A naprosto stejne to bylo ve vsech tridach od zakladky.

Nemyslim, ze bychom byli uprimnejsi, spis primocarejsi. Bud nekoho strpime, nebo ho ignorujem. Pripadne se dohadame. Zensky jsou prilis emotivni a v kombinaci s horsi objektivnosti (fyziologii mozku proste neosidime, zas maji jiny veci) to asi dopada takto. Vylozene v kolektivu zen bych pracovat nemohl, to je na zblazneni :)

Šestej.. Na stredni jsem chodil celkem. Za pololeti cca 80-100hod absenci. Proste je mi blbe, zaspal jsem - je mi blbe, doprava.. Do tretaku jsem chodil a byl vetsinou doma fakt nachcipanej. Ve ctvrtaku jsem na to sral dost a psal si absence. Proste jsem musel na stk tak rodinne duvody. Nechtelo se mi - nemoc/sracka/UFO.... Na skole to nikdo neresil a maturitu jsem udělal na prumerne chvalitebnou az vybornou. A to jsem mel za posledni 3 roky z cestiny jen 2strany sesitu. Nevim co bych dělal ve skole nemit mobil s netem.

U odbornych predmetu to bylo jine. Zapisky mám a i bez uceni jsem vse udelal na vybornou. Staci bejt prirozene trosku inteligentni a premyslet.

Mimochodem to byla jedna z nejlepsich strednich skol v CR (Skoda Auto) Ted delam Serizovace na lakovne za slusny prachy co pujdou nahoru. Je to cista a nenarocna prace takze se tu neoddelam. Pokud vse jede jak má, mám 90% smeny volno. Ale je to zodpovednost. Jak se neco posere a zjisti se ze jsi neco zanedbal bude to drahy. Ted v kvasinach zapomeli zapnout agregaty ci co a skoda pred 3.5 mega... Ale o tom to je.

Výňatek z klasika:

Švencování čili lidově „chození za školu” je sice výborný způsob úniku z dosahu kantorstva, ale je také velmi riskantní a nebezpečný. O „švencířích”, „švencácích” neb „ulejvácích” bude ještě podrobně mluveno. Zde ukážeme na případu švencíře Kadlečka (jméno je podvrženo, osobnost však existuje a dosud působí co student), s jakým nebezpečím je spojeno odvážné podnikání ulejváků.
Student Kadleček si opatřil od známého medika potvrzení, že trpí těžkou nervovou chorobou, jež vyžaduje nejméně měsíc klidu a přerušení školní docházky. Což vzali důvěřiví pedagogové na vědomí a mladý muž chodil denně do Riegrových sadů, maje vzezření bohatého soukromníka a čuřil tam nastřádané špačky.
A právě tehdy napadlo otci Kadlečkovu — z pouhého rozmaru patrně — že se půjde přeptati do školy, zda si jeho synek opravil známku z fyziky. Třídní, muž velice rozšafný, přeslechl otázku a pravil vlídně: „Ovšem, ovšem, takové nervové záchvaty jsou vážná věc, ale doufám, že se váš syn brzy zotaví.” Otec přeměřil zpytavě vážnou tvář učencovu a opakoval důrazně, že se chce něco dovědět o prospěchu sextána Bořivoje Kadlečka. Nato ho třídní ujistil, že se nervové choroby dají klidem a studenými lázněmi zejména u mladých lidí rychle vyléčit.
Otec Kadleček zdvořile poděkoval, nasadil si vztekle svůj panamáček a šel domů léčit nervovou chorobu syna Bořivoje. Přicházeje po poledni s aktovkou plnou knih, divil se student Kadleček, že ho tatíček očekává již ve dveřích. „Tak pojď, hochu, už je prostřeno,” vece otec medově. Nic netuše vlezl Bořivoj do nastražené pasti. Položil aktovku na židli a pravil vesele: „To vám byla zas dnes ve škole legrace!” Tato slova považoval otec za signál k útoku a odepnuv řemen vrhl se naň unfair způsobem.

Odpovídal jsem na tenhle dotaz - dal jsem tam obrázek omluvného listu a odkaz na obrázky dalších omluvných listů:
omluvny_list.jpg
Chtěl jsem ten odkaz poslat tomuhle šmudlovi
http://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=96668 5&orderby=ide
ale ten odkaz co na něj reagují další odpovědi

"Po premiéře starwars nutno vstřebat zážitek" :-D. To je masakr
"Nebyl důvod k přítomnosti" - to je taky pěkný :-D

už nefunguje.
Nestáhl jste si ty obrázky někdo? Byla by škoda, kdyby tyhle skvosty už nikdo neviděl.

EDIT: Tak jsem něco našel:
[2583506_.jpg]