Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem láska

Zdravím .. je mi 14 let a pozval jsem jednu holku s kterou jsem si psal do kina.. no, a bojím se toho že nebudu vědět co mám říkat a že bude trapas no .. a nebude divné když jí to zaplatím ve 14?? pomůžete?? díky :)

Klídek. Když ona taky bude chtít, tak spolu řeč najdete. Pokud nebude mít moc zájem, tak bude jasný, že příště už spolu nikam nepůjdete.
Je dost pravděpodobný, že ona má stejný starosti jako ty. O čem kecat, nechat si to zaplatit, nebo za svý?

A nakonec budeš ještě rád, když na chvilku ONA zavře hubu.