Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypravování - slohová práce

Ahoj, chci se připravit na maturitu z českého jazyka a chci psát slohovou práci - útvar vypravování - nemá někdo prosím odkaz na příklad slohové práce, která by opravdu s jistotou dostala za jedna?

napiš vypravování, jak jsi po internetových fórech loudil maturitní sloh.
cykly vypravování si buď pamatuješ, nebo je denně zříš v ulici, růžové zahrádce, kobře 11 a dalších výkvětech studovaných lidí:

úvod - zápletka - prozření - sladký konec

bude to mít výhodu, že budeš mít originál bez vygooglitelné předlohy.

1. Ako vieš, že rozprávanie bude v zozname tém? :-) Minimálne u nás na Slovensku sú štyri témy, zvyčajne úvaha, opis, rozprávanie a diskusný príspevok, ale pozor, stáva sa, že niektorá téma vypadne a nahradí ju obskur typu beletrizovaný životopis alebo reklamácia bicykla… Môžeš mať svojho favorita, ale rozhodne sa nešpecializuj len na jeden žáner.

2. Veľa vysokých škôl neberie váhu na maturity, ale najmä na prijímačky.

3. Plagizovanie je trestné.