Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co dál s životem?

Zdravím všechny, chtěl jsem poprosit o radu. Jsou prázdniny, respektive už je více než půlka pryč. Co je pro mně asi dobře, protože se jaksi nudím jen doma a s kámošema se nijak moc nevídám, také jich moc nemám. Holku taky žádnou nemám. Ono to taky není snadné. Když jsem šel třeba na koupák tak tam byla každá s nějakou kamarádkou a stejně by se se mnou nebavila. Takže vlastně jediné co dělám je, že čtu nebo se jen tak nudím popřípadě sedím na slunku, to už taky moc ne, protože léto je prostě v pytli. Už jsem z toho docela zoufalý. Také se docela těším do školy (9.třída). Na střední taky nevím kam půjdu. Nějaké rady jak bych mohl svůj život napravit? Předem děkuji, protože už nevím co.

loading...

zpovědnice tam chodí jen ti co jaksi jsou v podobné situaci, že skoro nikoho a nic nemají, ale já si myslím, že bych si rozuměl i s lidmi normálně v reálu (dobře to jsem trochu přehnal už si navážím ani rodiny, ale trávím s ní trochu moc času já vím jak jsem si to udělal tak to mám moje chyba, že mi to leze na nervy takže dnes by to chtělo studenou sprchu a s rodiči se dá pokecat jen o starostech-kam půjdu na střední jestli už mám vše připravené do školy atd. je sice dobré rozebrat problémy, ale také se musí myslet na pozitivní věci). Objímat se ze stromy? To ano, ale to, že obejmu strom mi možná dodá trochu síly, ale budu vypadat jak blázen nehledě na to, že ten strom mi neřekne jestli bych ještě někdy nepřišel zase...

konicek :) je jedno jaky, neco co te chytne..

kolo, inline brusle, beh..

geocaching - www.geocaching.com - behas po prirode s GPSkou/mobilem a hledas ukryte krabicky.. zni to fadne, je to vyborny zrout casu

stavej modely :) delal jsem to roky, je to vyborne odreagovani.. nedelam, neni kdy a kde, navic rocni dcera je trosku proti :)

lezeni na stene - potrebujes 2., pokud jsi z vetsiho mesta, na FB jsou skupiny, kde porad nekdo hleda spolulezce.. na zacatku trosku vetsi investice (potrebujes hlavne vlastni lezecky 1000-1500 Kc, sedak se da pujcit) ten pocit spokojenosti sam nad sebou je k nezaplaceni.. kdyz se vyskrabes nahoru po kolme stene :)

to ze nemas holku neni zadna skoda, trosku kacirsky - bud rad.. :) a to jsem 6 let zenaty.. bud rad, ze jsi sam :) az prijde ta prava, tak prijde.. lamat to pres koleno a hledat na silu nema smysl..

stredni skola.. zaliby? preferovane predmety? plany do budoucna?

pokud FAKT nevis.. tak gympl.. da ti vsechno a zaroven nic :) muj pripad.. chce to ale univerzitu..

ok střední asi nějaká technické z většího města rozhodně nejsem a koničky tak třeba jízda na kole to dělám, když je venku trochu počasí. geocaching-no to vypadá opravdu zajímavě něco si o tom přečtu. A s holkou na to asi kašlu, i když si nemyslím, že nějaká ke mně prostě přijde jen tak když půjdu po ulici/budu čekat na autobus... od snažení jsem tu přece já, ale jak jsem říkal na to jsem ještě mladý, takže nic.

od snažení jsem tu přece já

Prdlajz, ženský řeší úplně stejný problémy, jako ty, taky chtějí ulovit nějakýho samečka. Takže pokud se budeš nějaké babě líbit, tak po tobě vyjede sama. Nemysli si, že jen čekají, až je někdo uloví. V 9. třídě to neřeš, pokud někdo v tomto věku s někým "chodí", tak je to spíš jen takový "usmívání" a kulisa pro spolužáky, než aby to bylo něco vážnýho.

Pokud nevíš, co dělat, mrkni do mapy a objeď zajímavý místa ve svým okolí. Zřícenin starých hradů je všude jak naseto, taktéž rozhledny, či přírodní a technický zajímavosti. Na hodně takových míst tě zavede onen jinde zmíněný geocaching.

no právě odvahu bych možná našel, i když... problém je spíše v tom, že holky nejsou nějaké chudinky, které někoho potřebují a nejvíce jak se mi tak zdá si rozumí s holkama, soudě podle toho, že většinou žádná není nikdy sama, což by byla šance jako Brno

Paušalizuješ holky podle tvýho úhlu pohledu. Věř tomu, že ty holky se spolu baví to tom, jak kterýho borca ulovit.
Chápu tě, procházíš obdobím velkých hormonálních změn, cítíš potřebu protějšku. Hlavně se uklidni, nesnaž se lovit za každou cenu, jinak mezi babama získáš pověst sexuálního loudila, kterej bude akorát pro smích. Však ono to přijde samo, nějakou babu uloví kdejakej tragéd, tak si taky počkej.

pc hry občas hraju, ale vše časem omrzí a s programováním nemám žádnou zkušenost, ale asi bych si tedy nějakou měl udělat nebo spíše obecně začít něco více dělat než jen se každý dne kouknou na kalandář a říct si teprve tolikátého? to bude zase den...