Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozjazd auta

Zdravim, mam taky problem, alebo skor starost, ze ci mam dobry rozbeh auta. V autoskole vsetko v pohode, na rozbeh nemali ziadne pripomienky, ale teraz ked jazdim tak si myslim ze to nieje tak dobre. Chcel som povedat ze ci je problem, ked pri rozbehu pridam trocha viac plynu, kedze nie vzdy sa mi podari najst ten bod zaberu v mojom aute.

Znáš pořekadlo "I mistr tesař se někdy utne"? Aneb - i profi řidičovi, co má najeto statisíce či miliony kilometrů, někdy auto při rozjezdu zdechne nebo zavyje.
Vůbec se tím netrap, auto tím nijak neničíš ani nezatěžuješ.