Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pocity úzkosti po kouření marihuany

Je mi 16 let a kouřím marihuanu déle než rok, více i méně pravidelně. Ze začátku jsem kouřil jenom víkendově a později jsem začal kouřit každý den. Před třemi týdny jsem ukončil svojí 4 měsíční pauzu a začal jsem zase hulit každý den. Už dřív jsem na sobě vnímal ve stavu zhulenosti pocity úzkosti a strach v závislosti na prostředí a společnosti, ale poslední dobou mi tyto stavy přerůstají přes hlavu. Většinou když sem hodně zkouřenej s lidma, které moc neznám, nebo je zrovna dvakrát nemusim, tak bývám hodně uzavřenej a necejtim se s nimi dobře. Oproti tomu když jsem s lidma které znám a jsem s nima rád, mívám vpohodě stavy. Jenomže naposledy, když jsem se zhulil s fajn lidma, měl jsem pocit úzkosti a cítil jsem, jakoby mě nikdo z nich neměl rád. Cukaly mi svaly a měl jsem pocit, že funkce mého myšlení poklesla asi o 99%. V hlavě jsem se vrátil do ranného dětství, a myšlenkama byl zase pětiletej kluk. Bohužel mi to nepřišlo vůbec vtipné, a naopak to všechno jenom zhrošilo.

Tahle zkušenost mě docela děsí, myslíte si, že mám sklony k paranoiditě? Dají se tyhle stavy úzkosti nějak ovlivnit?

A teď máš jaké pocity?
Hrdina! Pěkně jsi to icepowerovi a dalším (kterým dalším? že by nějaké stíny? vize? strašidla?) nandal.

Doporučím ti jen jedno: mazej se léčit, dokud je čas. Jinak je s tebe v brzké době adept na sebevraha. Najdi si něco na internetu o flashbackových stavech při užívání drog a modli se, aby se netýkaly tebe. A nebo nedoporučím nic. My jsme totiž debilové a ty to máš samozřejmě pod kontrolou.

Problematiku neznáš, ale nadávat to jo. Tak si poraď sám.

ke změnám může docházet i na úrovni osobnosti a povahových vlastností: neochota přebírat zodpovědnost, ztráta a pokles koníčků, zájmu a hodnot, psychická a sociální nevyzrálost, nižší schopnost orientace (časové i prostorové), citová otupělost. K těmto změnám dochází z důvodu poruchy funkce neurotransmiteru, který se nazývá serotonin, v důsledku čeho pak dochází k narušení a zpracovávání emocí (proto můžou vznikat právě např. pocity úzkosti, deprese)

Více informací na: http://www.celostnimedicina.cz/priznaky-a-rizika-u zivani-marihuany.htm#ixzz488zRoMm4

I káva je droga. Říkáš lidem, co pijí kávu, že jsou feťáci? Kuřákům? To je docela overkill.
K otázce: trocha paranoie a úzkosti k trávě semotamo patří, co si budeme povídat. Sám už nehulím několik let, potkal jsem holotropa a nějak jsem od ní upustil - a už se nevrátil. V závěru jsem přestal i kouřit a pít, přestal jíst maso a chemii a celkově změnil styl žití. U trávy jde jen o to, s jakou do toho jdeš náladou. Jestli ti to dělá blbě, tak prostě nehul a máš to. Třeba se k tomu vrátíš časem.
Tady bych se každopádně neradil, jsou tu povětšinou starší generace, který přejímají informační šum z televize Nova a novinek.cz, nebo mladší generace, který jim docela bezelstně odkývou i to, že za bolševika bylo nejlíp. Všechny zkušenosti s marihuanou, kteří zdejší poradňáci mají (hlavně ti, co o ní mluví jako o heroinu, haha), jsou virtuální.

Konečně někdo, kdo má fakt přehled! Chtěl jsem se zeptat, když to tady máte tak zmáknuté: kolik mi je a kouřil jsem někdy "trávu"?

Proste to nehul. Tak urobis pre seba to najlepsie co mozes.
Chod si namiesto toho niekam zasportovat, zabehat von alebo do posilka alebo hrat futbal alebo robit cokolvek normalne trebars s holkou do kina alebo len tak sa prejst do prirody.

P.S. a nemusis sa unuvat odpovedat ze som zakomplexovanej curak, mne je uplne ukradnute co si o mne mysli nejaky trubka ktory sa ani nevie kontrolovat aby nefetoval.

Al Capone ale nekšeftoval s trávou a medzi svojimi "zamestnancami" by určite neakceptoval nespolahlového foťáka,ktorý chytá depky a prežíva virtuálny absťák už po fajčení trávy....Al Capone bol trošku iná trieda,dnes by sa venoval inému biznisu a určite by sedel v predstavenstve a dozorných radách rôznych podnikov dobre chránený rôznymi diplomatickými pasmi a imunitami....

ja si ilúzie nerobím vôbec,aj dnešní rôzni fruniovia,májski,kožení,penta-groupisti a spol tiež nezarobili prachy prácou v továrni,zmenili sa len trošku metody a vonkajšie prejavy od čias Caponeho,ale princíp zostal rovnaký....ale tiež by neboli tam,kde sú,keby sa obklopovali luďmi,ktorí sú v delíriu a miesto poslušného plnenia príkazov by si liečili opicu.....