Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Na čele mi po stranách nerostou vlasy a uprostřed jsou prořídlé.

Zdravím, chci se zeptat, zda s tím mám zajít ke kožní, nebo s tím se už nic nedá dělat?
Je mi 16let a na čele mi po stranách nerostou vlasy, né, že by tam nebyly, ony tam jsou, ale jen minimálně, že nejdou ani vidět a uprostřed na čele vlasy mám, ale jsou strašně prořídné, zajímavé je, že vzadu a po bocích atd rostou vlasy v pohodě.
Ještě v 14ti jsem měl vlasů plnou hlavu, ale pak jsem se začal stříhat na 3mm a teď jsem chtěl zase delší vlasy, ale bohužel :( Mám s tím zajít ke kožní, nebo prostě budu už bez vlasů?
Děkuji

alopecia nieje až taká vzácna,ale dnes už obvykle dobre lečitelná,pokial sa zájde k lekárovi včas,zrednutie a miznutie vlasov môže znamenať aj poruchu v činnosti štítnej žlazy,dnes už tiež obvykle lahko zvládnutelná ,ambulatne liečitelná záležitosť.......

Nenosíš moc čepice třeba v místnosti, myslel jsem že je to mýtus, kterým mě strašili za mlada v rodině (sundej si čepku, vypadaj ti vlasy :D).. ale pak přišel do práce borec co nosil furt kšiltovku (v budově), celej den ji nesundal a když pak, tak moc vlasů fakt neměl, uprostřed totálně plešatej (30 let). Ale třeba to s tím nesouviselo a nosil ji právě, aby plešku zakryl.