Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Noční můry

Ahoj,
Mám tu jeden problém. Ted za poslední týden se mi stává že mám v noci docela dost desivé noční můry. Je to jako skutečné a probouzím se brzo ráno. Divný je, že nikdy sem si sny nejak moc nepamatoval, ale teď si je pamatuju skoro do detailu.
Je to docela hrozný a hrozne reálné. Co s tím? :(
Docela me to desí že ty sny trvají tak dlouho...

Neděje se ti spíš spánková paralýza?
Ta teda zase není tak častá, ale když se stane tak to je mazec.
Proti tomu moc rad není, hlavně nespát na břichu špatný přívod vzduchu - tělo se probudí, ale mozek chrápe.