Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Může mi to někdo přeložit?

Zdravím, chci si koupit jeden monitor (EV2750), ano je spíš kancelářský, ale vzhled mě prostě upoutal a Eizo a i kvalita obrazu bude asi dobrá. Našel jsem jen pár recenzí anglicky a zrovna jsem se snažil přelouskat německou na prad.de Monitor mi má sloužit i na hry a proto jsem chtěl zjistit, jak velký bude input lag. Všude čtu, že stačí většině hráčů, akorát Hardcore hráčům ne. Já jsem do teď byl zvyklý na nějaký starší Dell (asi S2415H), u kterého také nevím input lag, ale stačilo mi to. Nepotřebuji prostě něco extra rychlého nebo tak, ale zas nechci abych cítil, že když něco udělám na klávesnici nebo gamepadu, tak aby to trvalo prostě než se to stane na monitoru. Proto jsem na prad.de se zaměřil na tuto oblast, ale nechápu, jaká hodnota je tedy ten input lag, google překladač mi také moc nepomohl, proto prosím někoho, kdo by to mohl přeložit a říct svými slovy, zda je to OK pro takového občasného hráče. Děkuji.
"Die Latenz ist ein wichtiger Wert für Spieler, wir ermitteln sie als Summe der Signalverzögerungszeit und der halben mittleren Bildwechselzeit. Beim EIZO EV2750 ist letztgenannte mit 5,2 ms zwar sehr ordentlich, aber mit 16,9 ms messen wir schon eine recht hohe Signalverzögerung. Insgesamt ergibt das schon recht gemächliche 22,1 ms. Für einen Büromonitor geht das voll in Ordnung, für Hardcore-Gamer ist der EV2750 aber nicht gedacht."

Díky, už jsem se rozhodl, že do toho nepůjdu. Prostě kancelářšký PC no, doufal jsem, že to bude lepší all-rounder, ale tímto by pro mě haslo hraní. Holt si rok počkám na starém a budu doufat, že se věci hýbnou lepším směrem, protože v současné chvíli mi přijde, že snad s každým monitorem bych musel dělat větší kompromisy. Ještě jednou díky.