Přidat aktualitu mezi oblíbenéZasílat nové komentáře e-mailem Toblerone II.

Pokračování https://zivot.poradna.net/flashes/2663191-toblerone-taktez-hubne

Toblerone přechází do fáze 2, https://www.novinky.cz/ekonomika/478455-cokolady-toblerone-se-vrati-k-puvodnimu-tvaru-zrejme-ale-zdrazi.html

Kdo bude další? Milka? Jar? A spousty dalších..
Zatím jsou naši výrobci jaksi pozadu. Máme vše "ještě krémovější", ale z 50gr je 33 a míň. Za pár let se bude prodávat jen supernejkrémovější prázdný obal.

Nějak mi to oblbování připomíná manýry Angsocu, akorát nevím, kdo je tak pitomý, že se oblbnout opravdu nechá, nechá se přesvědčit, že je pořád lépe a lépe (myslím situaci kolem konkrétního výrobku).

Zdroj: Novinky.cz
Jsou zobrazeny jen nové komentáře. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Už je to pár let, co existovaly Vlnky (Kde je jim konec?), pak přišly s redesignem tuším "ještě nadý…
oddelit 22.07.2018 15:37
oddelit
Vlnky dokonce kdysi mívaly vespod dvě - tři vrstvy oplatků. Zhubly jen na ty napěněný vrcholky.
Prasak 25.07.2018 19:12
Prasak
Pamatuju si, a to muselo být ještě před převratem, že vlnky mývaly ty nerovnosti napříč (jako vlnitý… poslední
ml1 17.01.2019 13:53
ml1

Pamatuju si, a to muselo být ještě před převratem, že vlnky mývaly ty nerovnosti napříč (jako vlnitý plech), a pak se o 90 stupňů otočily, takže ty vlny byly asi jenom tři. Ale jinak se nic nezměnilo, byly plné náplně. Jedno vlnité patro a dvě mezipatra. Teďkon (už jsem to neměl kolik let) jsem měl pocit, že to je oplatka lehce umazaná od náplně, s tím, že zůstalo jen to vlnité patro, ale skoro prázdné.
Tento osud potkal snad všechny pochutiny. Nostalgicky vzpomínám na makový závin plný máku. Ten normální už ani nekupujeme, ten dražší když je v akci a stojí jako ten normální. Ten je od máku alespoň umazaný. Asi cokoliv bych si vzpomněl je ošizené i když je to drahé.

Zpět na aktuality Přidat komentář k aktualitě Nahoru