Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vlastní potisk na triku

Zdravíčko rozhodl jsem se si jako správnej nerd geek pořídit pár triček s logy společností (amd,nvidia,intel), avšak nikde ani stopy po obchodě s českou lokací kde bych tento sortiment našel, proto jsem se rozhodl vzít věci do vlastních rukou a u nějaké firmy si udělat pár trik, ovšem nastává problém druhý, od koho? Firem je mraky, ale kvalita nezaručena. Proto bych se chtěl zeptat zda-li někdo má zkušenosti s nějakou kvalitní firmou se kterou se dá dobře domluvit a je kvalitní. (Zase aby jedno triko nestálo 1000,-)
Díky moc za každej dobrej návrh

Ještě za totáče jsem narazil na nějaký článek - chtěli popotahovat trhovce co prodával trička s firemním emblémem CocaCola. Ptali se firmy co ona na to, dostali odpověď, že pokud ten emblém není na nějaké limonádě, tak jim to nevadí. Ale jak je to teď si netroufám hádat.

Solidní firma Tě vyrazí s chráněným logem známé firmy.To jí za pár korun zisku nestojí mít problémy.Pokud to někdo natiskne,musíš pak tvrdit,žes to koupil od neznámého Vietnamce na nějakém tržišti.Jinak reklamka,co vytiskne zažehlovací obtisk(většinou ale jen do A4 a na bílé triko),je snad v každém větším městě.Pokud to chceš kvalitněji,hledej v okolí tiskaře se sítotiskem.