Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bitcoin a (y)

docela by mně zajímalo co a jak funguje bitcoin :-D často jsem to viděl ale nějaký kloudný vysvětlení na netu nění :-D

druhá otázka:
často jsem viděl že děti používají na youtube a facebooku emoticon (y) co to sakra znamená? :-D

(y) - palec nahoru (na Facebooku)
Emotikon

BTW: Těch emotikonů už je tolik, že by si asi zasloužily, aby někdo napsal nějakou aplikaci na překlad do srozumitelné řeči, kdo si je má všechny pamatovat.

:-P* - polibek s jazykem (francouzák)

Mistr k učni: "Dej mi francouzák .... KLÍČ, ty idiote."