Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přestupné jízdné

Ahoj,
Mám dotaz chtěl bych se dostat z Podbořan do Klášterce nad Ohří autobusem, přestupná stanice je v kadani. Podle portálu idnes a ceny kterou jsem si našel na dopravauk.cz je 50kč. Jenže potíž je v tom, že nevím co mám chtít od pana řidiče. Jedna slečna po něm chtěla přestupnou jízdenku do žatce a pak ještě někam, ale asi jí nepochopil a dal jí dvě jízdnenky. Takhle bych to mohl udělat i já ale cena by byla do kadaně 42kč a do klášterce 19kč. Co prosím vás mám přesně po panu řidiči chtít, abych dostal jízdenku za 50kč, kterou pak ukáži druhému řidiči, který bude mít cestu do kno? :-)
děkuji za radu

IMHO pokud obě linky provozuje stejná společnost, nejlíp bude, když si na ni najdeš kontakt a zavoláš tam (nebo raději pošli emajl a když ti odpovědí, že to je možné, tak si jejich vyjádření vytiskni a ukazuj řidičům). Pokud to provozují různé společnosti, tak to asi nepůjde.

Edit: Tak jsem se kouknul na IDOS:

Na lince platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky Dopravy Ústeckého kraje.
Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou k dispozici ve vozidlech na lince.

Ty informace jsou určitě i někde jinde, možná tady (nechce se mi to hledat):
http://www.kr-ustecky.cz/doprava-usteckeho-kraje.a sp
jde o to, do jaké míry jsou informováni řidiči - tak vyhledat, vytisknout a ukazovat v autobusech, pokud by řidiči byli jiného názoru.