Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dražší produkt- nákup ze zahraničí ?

Zdravím, zvažuji nákup jednoho dražšího produktu. A vidím a slyšel jsem "veci, kde je podstatna kvalita bych z číny nebral" Jde o segway bez řidítek (www.youtube.com) z shopu www.alibaba.com
Značkový originál stojí 45 tisíc kč a tady to mají za 5 tisíc :o. Říkají, že je to úplně to samé, tak nevím jakou čekat kvalitu. Můžete mi poradit jestli je obchodník z linku důvěryhodný a ta stránka to je něco jako aliexpress? Nemůžu se rozhodnout jestli to riskovat, ten youtuber z linku říká že to přišlo za den?! Já slyšel, že to trvá měsíce. A když to obědnám jak funguje ta doprava- to se o nic nemusím starat a doveze mi to až domů nějaká kurýrní služba? Díky za rady a připomínky

Dobrý den, ten aliexpress. Jaké máte zkušenosti? Když budu chtít objednat něco do 10 $ je to v poho? Nerad bych pak řešil nějaké pitomosti. Předpokládám že pak ta domluva když nedojde zboží je v angličtině že? :-D
Uvítám všechny vaše zkušenosti.

Osobně se mi ten obchod zdá trochu pochybný.