Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ráno nemám chuť k jídlu

Už ani nevím, jak dlouho to trvá, ale bude to přes několik měsíců. Po probuzení tak hodinu až tři (v závislosti na tom,v kolik vstávám) nemám absolutní chuť k jídlu a takový divný pocit v žaludku. S chutí ráno nesním opravdu vůbec nic, obvykle vlastně nesním nic a jím první jídlo až kolem desáté, což mě štve. Ale já se opravdu snažím, vím, že toho moc nesnim, tak si ráno třeba namažu dva rohlíky, ten první do sebe soukám asi 10 minut a na ten druhý se stejně vykašlu. Změna stravy nepomůže, ráno jsem si na stole představoval snad všechny svoje oblíbená jídla, po kterých bych se mohl klidně sytý utlouct, ale v duchu jsem věděl, že kdyby tam opravdu byla stejně bych to nesněd. Je mi 18, 180cm 70kg a připadám si zdravý. Možnou příčinu vidím v marihuaně, kterou kouřím pravidelně i nepravidelně už druhým rokem, kamarád je totiž taky uživatel a nedávno jsem zjistil, že ho trápí stejný problém. Na internetu jsem však na možnou spojitotst těchto dvou věcí nikde nenarazil. Co si o tom myslíte Vy?

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Prestan hulit. Kdejake drogy ovplyvnuju celu biochemiu organizmu. Vacsinou negativne. Ja sice tiez r…
MM.. 07.08.2015 18:46
MM..
Já ráno (5:00-5:30) začínám sklenicí vody s citrónem (hodně citrónu, až se křiví huba) a tabletkou n… poslední
L-Core 08.08.2015 18:55
L-Core

Prestan hulit. Kdejake drogy ovplyvnuju celu biochemiu organizmu. Vacsinou negativne.
Ja sice tiez rano hned nejem, len vypijem kafe. Jem az potom o hodinu dve apod.
2 rohliky je dost, dnes su tie CR/SR rozky hrozna sracka hlavne ak su den stare apod. sa nedivim ze to nikto nechce zrat :) Existuju aj kdejake ranajkove keksy alebo podobne, ak ti nechutia rohliky. Nemusis toho zjest tonu. :)

Já ráno (5:00-5:30) začínám sklenicí vody s citrónem (hodně citrónu, až se křiví huba) a tabletkou na prostatu. V šest vařím kafe (piju denně cca 4 kalfasy Nescafe Gold) + bylinkový čas (střídám heřmánek, meduňku a mátu, už dlouhé roky). Až vstane manželka a zavolá mě z kanclu na snídani, snídám. Párečky, hemenex, obložené rohlíky či chleby, vaječinu, červené fazole, toustový chleba z topinkovače s máslem a marmeládou, burákovou pomazánkou... prostě co nachystá, to sežeru 8-) Obvykle končíme snídani kolem půl deváté. Z popisku asi patrno, že preferujeme anglické snídaně, s tím vydržíme klidně do dvou odpoledne.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru