Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rakouský podnájem

Zdrávás pc poradno,chtěl bych se zeptat ohledně pronájmu v Rakousku,pokud někdo může poradit budu rád.Jedná se o to že bydlíme 3 lidi,řekněme že pan A,pan B,pan C.Nevím jaké jsou aktuální zákony v Rakousku a nevyznám se v tom.Pronajimatel nám dal smlouvu na pana C. Pan A nezaplatil nájem v čas a řekli jsme mu že má 2 dny na vystěhování a odevzdání klíčů.Jenže pan A tvrdí že má právo na 14 denní vystěhování.Naštěstí u něho máme kauci a bude mu 14 dní automaticky odečteno z kauce.Jenže bych chtěl vědět jestli má pravdu,nejlépe kdyby šel hned a nesmrděl tu dalších 14 dní.Děkuji za odpověd,je to trošku bokem ohledně pc ale rád bych pomoc :) Děkuji a mějte se kráásně :)

A jaku ma zmluvu pan A s panom C? Tam je to snad napisane.
Vseobecne ak uzatvaras najomny vztah tak ides aj do rizika, ptz nejake nutene vystahovanie neplatica sudnou cestou moze trvat aj XY mesiacov, tak bud rad ze sam od seba ponukol ze sa vystahuje za 14dni :)