Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Právo a jazyky?

Dobrý den,
mám otázku ohledně studia.
Po osmiletém gymnáziu bych rád šel na vysokou školu, asi nejvíce mě lákají práva, také ale velmi rád studuji cizí jazyky (Aj, Šj, Fj a latina), tudíž má otázka zní takto: Dají se tyto dva obory nějak "skloubit"?
Děkuji za odpověď.
Martin :-)

určite, existuje aj medzinárodné právo, aj CR musí napr. vysielať sudcov do Strassburgu.
Cim viac rečí vieš, tým viac ľudom možeš vynadať :D

Edit: otázkou je čo skor, či skor jazyky v CR a potom pravo, alebo naopak, ci skor medzinarodne pravo /a ci vobec v CR/ a potom jazyky.

skôr otázka či šttudovať jazyk akože "študovať" tak že sa ho naučiť,alebo študovať jazykovedu ako takú s určitou špecializáciou na napr. anglosaské,ugrofínske jazyky etc,v tom je trošku rozdiel,naučiť sa poriadne nejaké jazyky a študovať jazykovedu a právo súčasne,to už je poriadna makačka na hlavu,ale dá sa to.....