Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Život

Jaká nejhorší věc se může stát zdravému člověku?Tu nejhorší co by jste si dokázali představit a museli s ní žít?

Já bych to vědět tedy nechtěl. Protože jak by se to blížilo, tak by mě víc a víc sralo, že jsem udělal co jsem třeba neměl a neudělal co jsem udělat měl. No však víš.
Druhá část? To je bubák. Ne nějaká manželka, práce a podobně. Aniž bych to zlehčoval, jenže ženských běhá po světě kvanta a kopat díru podle provázku a ve čtyři padla jde vždycky. Ale vzít zpět již vyřčené a nemít se komu omluvit a promluvit o tom ještě jednou? ...