Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výška váha..

Dobrý den volám sa martin a rád by som sa vam predstavil mam 15 o chvilu 16 a meriam 166cm a 55 kg tŕapi ma výška a váha výšku by som chcel mat vačšiu jasné že viem že je to dedičné ale rodičov mam priemerne vysokých otec okolo 175 a mama 165.Trápi ma aj váha nemožem pribrat a ešte ktomu by som chcel začat cvičit aký mate nato názor ? začat cvičit aktívne ? odpuste mi chyby :)

loading...

V 16 na gymplu jsem byl nejmenší ze třídy a v tanečních při dámské volence zůstával na ocet.
Za půl roku jsem se vytáhnul cca o 30cm a chytal jsem za dorost ve fotbale.
Co se týče žen a děvčat, o tom nemohu moc mluvit - co kdyby si to přítelkyně přečetla :-) .

Ked som prisiel na gympel mal som 172 cm...dnes mam 178 a aj to sa musim vyrovnat pri merani. Spoluziak ako prvak mal ledva 160. Dnes ma 183.
Ak chces rast urcite nefajci a s cvicenim opatrne, cvic radsej len so svojou vahou. Je mozne, ze som si rast kusok zastavil, do posilovne som zacal chodit ako 17 rocny, ale to sa uz nikdy nedozviem.
Ked budes mat 40 (ako mam teraz ja) a mozno aj skor pochopis, ze vyska a dlzka pindulaka nie su pre zivot dolezite veci. Fakt ze nie.
Ale verim ti, ze sa tym trapis, tiez ma kedysi mrzelo, ze som tych par cm este nepridal.
A k vahe...ked som cvicil jedol som denne cely tvaroh, na veceru 4 bielka, do toho soja, osenicne klicky, po cviceni poludnajsi spanok a to kazdy den a predsa som sa nemoho dostat cez 70kg. Na druhej strane som nemal skoro ziaden tuk, len ciste svaly (hrudnik 100, pas 63cm), ale samozrejme postava plazoveho borca ma neuspokojovala, chcel som byt mohutny ako chlapci z casopisov.
V 20 rokoch som siel studovat na VS a prisla era drog (alkohol, cigarety, sem tam trava), sexu a rokenrolu.
Dnes mam 80, uz par rokov si rozpravam, ze sa vratim k cviceniu, k cyklistike, k bojovym sportom, pretoze ma uz vselico boli, brucho pomaly, ale isto rastie a nejako sa mi to nedari stale...ale raz to dokazem;o).
Este nejake dalsie otazky?