Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem láska

Zdravím .. je mi 14 let a pozval jsem jednu holku s kterou jsem si psal do kina.. no, a bojím se toho že nebudu vědět co mám říkat a že bude trapas no .. a nebude divné když jí to zaplatím ve 14?? pomůžete?? díky :)

Nikdy žádné holce nic neplať, zaplatíš jednou a začne si zvykat, bude ti říkat sladké pičoviny a omotá si tě. Měj hrdost, chce jít do kina? Jasný nejste manželé ani pár, aby si jí to platil, kup jí třeba popkorn nebo pití, ale kino ať si zaplatí. Ale do kina je to celkem blbý na první rande, moc o čem si vykládat extra nebude a ve 14 po kinu asi na drink taky nepůjdete.. Ale kdo ví, třeba jsi Johnny Balidge a nasmrkáš ji do gramofonu i v kině :) Držím palce.

Hele, hrozná kravina. Ale někdo mi to kdysi v žertu poradil, vyzkoušel jsem to. Při hovoru si svůj protějšek představ oblečený v havajské košili, s širokým kloboukem a drinkem s paraplíčkem. Bude ti to k smíchu, budeš se dobře bavit a na nějakou trému? Zapomeneš.
Ta holka bude nervózní taky, neboj se toho. Platit jí to nemusíš, ale domluvte se předem. Jak píšou výše, kup jí třeba pití. A do kina? Není to špatný, ale většinu času co budete mít k dispozici "projedete" na film. Nebo se sejděte o nějaký ten čas dřív, ať máte čas pokecat.

14 let - to je (resp. byl, když jsem já byl v tom věku, ale to tu ještě běhali mamuti a Mrtvé moře trochu pokašlávalo) takový věk, kdy rande bylo oboustranně trochu trapas trochu nejistota a po letech se na to dobře vzpomíná. I když dnes je to asi trochu jiné:
http://zivot.poradna.net/q/view/830-bojim-se-ze-z- toho-otehotnim
Tak nech to běžet tak jak se to vyvine a pak uvidíš, jestli to rande budete chtít zopakovat.
A snad se to nevyvine, že ti partnerka po čase oznámí, že to nedostala a ty jí odpovíš: "Ale já jsem ti nic neposílal."
Kdysi jsem měl techtle (k mechtlím nedošlo) s jednou MUDr. z gyndy, tak se zmínila, že občas přijde čtrnáctka v tom a když se jí zeptají, proč nepřišla pro nějaký prostředek proti Tomu, když už s Tím chtěla začít, tak odpoví: "Když já jsem se styděla."

Chtip:

Dívenka se chystá na první rande, matka jí poučuje, co všechno může od mužských očekávat, dívka je z toho trochu vedle. Tak se sejdou, chlapec neví, jak by začal, napadne ho, že třeba uměním. "Ty, už jsi viděla Lohengrína?" "Neviděla, vidět nechci a když ho vytáhneš, tak tě přes něj praštím."

No zkus pokračovat ústně v tématech a stylu,co jste si psali.Tam už snad odhadneš,s čím začít a jak bude reagovat a odpovídat.Pak už se to snad rozvine samo.Jestli víš,o co se nejvíc zajímá,tak si o tom skus alespoň něco předem nastudovat.Pokud to tedy nejsou poslední modely kabelek a lodiček.:-)

Klídek. Když ona taky bude chtít, tak spolu řeč najdete. Pokud nebude mít moc zájem, tak bude jasný, že příště už spolu nikam nepůjdete.
Je dost pravděpodobný, že ona má stejný starosti jako ty. O čem kecat, nechat si to zaplatit, nebo za svý?

A nakonec budeš ještě rád, když na chvilku ONA zavře hubu.