Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Co může žrát kočka?

Zdravím všechny.
Nejsem si jist, jestli to sem patří, ale slídil u mě kocour a evidentně měl hlad. Jeho kukuč mě přinutil dát mu nějaký jídlo, ale moc jsem toho neměl k dispozici. Nakonec jsem mu dal kousek párku z lednice. Jde o to jestli mu to neuškodí. Díky za odpovědi :-)

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Jde o to, jestli to byl kocour co žije venku a vlastně nikomu nepatří nebo nějaký s papíry co se něk…
Yarda 15.08.2015 09:20
Yarda
Je to kocour co žije ve vozovně a občas něco dostane. Dal jsem mu tři kousky párku a misku vody, kte…
Wolve 15.08.2015 09:36
Wolve
Některé kočky prý nechtějí pít z misky, která je vedle jídla. Naše Micina je v tomhle expert. Buď pi…
L-Core 15.08.2015 13:19
L-Core
Máte pravdu, můj kocour se jí nedotkne, díky, přemístím jí, protože pije třeba z truhlíku na okně nový
Lišák-229 24.08.2022 21:17
Lišák-229
Ahoj, u nás bylo něco podobného ... toulala se okolo domku kočka, zřala zbytky co měli slepice tak j…
Lidule 15.08.2015 11:04
Lidule
Jste hodný člověk, děkuji Vám za péči o kočičku. poslední
Lišák-229 24.08.2022 21:19
Lišák-229

Jde o to, jestli to byl kocour co žije venku a vlastně nikomu nepatří nebo nějaký s papíry co se někomu zatoulal. Venkovnímu kocourovi určitě bude stačit nějaký zbytek od oběda (kdysi jsme byli na chalupě známých, tam obejdovaly venkovské kočky a když jsme jim dali třeba zbytky kuřete, aby si ohlodaly kosti, tak sežraly i ty kosti). A údajně na rozdíl od obecného mínění kočkám moc nesvědčí obyčejné mléko. A uzeniny bych mu taky nedával - ty sajrajty co se do nich semelou kočkám neprospívají. A v tomhle vedru by nebyla od věci miska s vodou. A nebo mu nedávat nic, aby si nezvykl.
watch

Některé kočky prý nechtějí pít z misky, která je vedle jídla. Naše Micina je v tomhle expert. Buď pije vodu z dřezu (z nějakého hrnku, talířku, kastrólku, když tam je) nebo jde do koupelky, kde má další misku z vodou. Několik misek mají i venku.

Z misky vedle granulí se napije jen výjimečně.

Ahoj,
u nás bylo něco podobného ... toulala se okolo domku kočka, zřala zbytky co měli slepice tak jsem ji koupila obyč granule (ne whiskas či friskies), dala jí to a ona vděčně je začala žrát ... tak jsem začala jí kupovat i konzervy a kapsičky, co mám pro fretky maso tak i to dostala a vše zatím sežrala ... dneska je z ní člen domácnosti, byla jsem s ní u veta na odčervení a celkovou prohlídku, má obojek proti klíšťatům a jako odměnou pro nás je že loví myši a téměř denně od ní nějakou nacházíme ... takže za sebe dopočuju dávat kocourovy také nějaké granule, sem tam něco na přilepšenou a třeba se vám časem taky s něčím odmění ... :-)

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru