Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kupa modelu topanok neznamych v nasich koncinach.

Potrebujem si kupit tento model topanok http://www.keenfootwear.com/product/shoes/men/dest in-low alebo tento http://www.onlineshoes.com/mens-keen-utility-desti n-low-ptc-black-p_id354142
ale podla americkeho cislovania http://www.onlineshoes.com/SizeChart?agid=1&gid=2& bid=390&ptid=1 je slovenska 43 cize 9 cize americka 10. To by som mal. Ale neviem ci treba sirku medium alebo wide a preto si tie topanky musim niekde v slovenskom obchode skusit. Ake kde ?
Cez google som nic nenasiel a co maju keen v bratislavskych obchodnych centrach, to iba trackingove modely na hory a pod. Obchod s velkym vyberom co som vedel, bol v Poprade, mozno aj je, ale nemaju stranku ani kontakt.

Dik

Ked som sem daval tie linky na topanky, stali okolo 80+ usd. Teraz zhruba o 20 viac.
Cital som, ze obchodne stranky reaguju na pocet klikov. Cize ked som to sem len tak postol bez code, umoznil som vyhladavacim botom a ktovie komu na to vela krat kliknut, co mohlo sposobit narast ceny.
Ak si resetnem IP, zamedzim DNS leak, zmazem cookies, zmenim MAC adresu; cena bude rovnaka ?

Ak si niekto prezera toto vlakno prvy krat, napiste prosim aku cenu citate na linkoch.

Dakujem.

// chodidla som si dal zmerat, dlzka je jasna ale sirka je na hranici normal/wide. Cize nemozem si to objednat naslepo. Ak si toto cita niekto z Popradu, stale potrebujem info, ci v tom obchode maju dany model. Dik

obchodník zdražuje zboží jen na základě kliknutí nějakého anonyma, který si ten krám u něj v 95% případů stejně nekoupí?
už ses někdy něčím živil, nebo jen tak plácáš?

botky aspoň na fotce vypadají dobře, přichází jejich čas, tak obchodník nahodil podzimní ceny, nic složitého za tím nehledej.

Ako mam docielit, aby mi stranka (http://www.onlineshoes.com/mens-keen-utility-desti n-low-ptc-black-p_id354142) nedavala cenu v eurach ale v USD ? Pretoze tie americke firmy iba zmenia menu a nie hodnotu. Cize ak u nich nieco stoji 50$, tak europanom to predavaju za 50 euro, co je drahsie ako kurzova konverzia.
Ja si to na tej stranke potrebujem objednat (zalozit konto alebo len vyplnit udaje jednorazovo) v USD a potom ked budem platit visa kartou, banka by sumu mala automaticky prekonvertovat na eura svojim kurzom. Cize ma to vyjde lacnejsie.

Teda mam zmazat cookies a cez proxy nahodit tu stranku s americkou IP ? Ked tam napisem slovensku adresu, prejde to ?

Dakujem

A to si nevies dat do google slova clo dph limit?
http://mobil.idnes.cz/dovoz-mobilu-telefonu-z-ciny -dph-a-clo-treti-zeme-f6e-/mob_tech.aspx?c=A140804 _115535_mob_tech_hro
Zasielka ostane zvycajne na colnici a dojde ti papier aby si sa kamsi dostavil a zacaloval. Ak ti dojde tovar rovno domov tak to colnik prehliadol a nikomu to nehovor :)
P.S. najvacsi problem z USA byva postovne, ktore ti to predrazi dost silno. Hladaj si tovar na UK a DE shopoch.

neprejde to,tento obchod používa na dodávku kuriersku/doručovatelskú službu Borderfree a až tá Ti následne prepočíta cenu tovaru a služieb na menu podla krajiny,do ktorej to má doručiť,za "americkú" cenu Ti to stejne nepredajú....takže to máš úplne zbytočné ísť na stránku a mať tam zobrazenú pôvodnú "americkú" cenu v usd,reálna cena po doručení a započítaní poplatkov za dopravu a doručenie bude v eurách niekde úplne inde,napr. topánky v cene 86 usd vyjdu spolu s Borderfree poplatkami na konečných 112 eur......na Slovensku platí zhruba toto,ale u niektorých tovarov sú výnimky:
Pri tovare do hodnoty 22 eur sa neplatí CLO ani DPH
Pri tovare v hodnote od 22 do 150 eur sa platí DPH, ale CLO sa neplatí.
Pri tovare nad 150 eur sa platí CLO aj DPH

Alebo Wien:
http://www.thelabelfinder.de/wien/keen/gesch%C3%A4 fte/AT/1436771/2761369

EYBL Megastore
Fachgeschäft für Sportmode & Sportartikel

Schönbrunner Allee 2331 Vösendorf, Österreich

Führt KEEN und 196 weitere Marken

EYBL Shop
Fachgeschäft für Sportmode & Sportartikel

Anton-Scheiblin-Gasse 3100 St. Pölten, Österreich

Führt KEEN und 194 weitere Marken

Je sice nepravdepodobne ze budu mat co chces, ale skusil by som sa ich opytat ci ti neobjednaju.
P.S. pripadne skus www.zalando.de a zadaj si tam keen do hladania, ale neviem ci zalando posiela aj do SR.

Pozeral som britske online shopy, len vsade maju moznost volby iba velkost a nie sirku. Normal alebo wide(chcem wide). To som nasiel iba v americkych.
Mozete mi prosim niekto kuknut nemecke shopy ci maju volbu wide ? Neviem po nemecky a translator zmatkuje pri browsovani.
Fakt to potrebujem uz objedat !

Dakujem