Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chrápání

Chrápu, obtěžuji okolí, chrápu v jakékoliv poloze. Nějaké nápady jak chrápání zamezit, omezit, zméněhlučnit, ... Nevěřím na nějaké internetové serepetičky co se strkaj do nosu, různé magnetické či jaké pásky a pod. Snad by pomohla operace měkkého patra, ale to beru jako poslední možnost. Díky

Chlap každou noc strašlivě chrápe.
Žena se rozhodla vyzkoušet tip své kamarádky.
V noci, když chlap zase chrápal, nalepila mu pod nos papír od olomouckých syrečků.
Chlap zafrkal, přestal chrápat a povídá: "Marie, spíš?"
"Ne,nespím."
"Tak se přikryj."

Řeší se to operací přepážky, ale ne každému to pomůže... Táta na to šel a krom muk když se to hojilo se mu to časem vrátilo. Každopádně někomu to může pomoci. Jinak to může mít více příčin - obezita, stáří (ochablé svaly v krku) a nebo jiné příčiny. Chce to řešit s doktorem. Nejzávažnější forma chrápání je, když máte ve spánku poruchy dechu a i v to to může přejít.