Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolik stojí propíchnutí?

Dobrý večer:)
Chci se zeptat, jestli nevíte kolik zhruba stojí propíchnutí jednoho ucha od doktorky a jestli mám mít s sebou předem nějakou naušnici.
Nevyznám se v tom a je mi trapně tam volat.

Děkuji moc:)

S tím naděláš, my jsme si uši propichovali spínacím špendlíkem ve škole na hajzlíku a bylo to v poho.

Klidně tam zavolej a pokud se tě cena bude zdát OK rovnou se objednáš. Náušnici sebou, jinak se udělá strup a už jí tam nenarveš.

Propíchnutí uší mě nestálo ani korunu; tedy, kromě náušnic. Provedeno běžnou šicí jehlou, vysterilovanou denaturákem. Stejnou tekutinou jsem si opatlal prsty a to ucho. Jehlu jsem nenahříval, chvíli po vpichu jsem ji v uchu nechal a pak tam nacpal náušnici. Provedeno samo domo před zrcadlem. Levé ucho tři dírky, pravé ucho jedna dírka. Nyní už to nenosím, asi bych vypadal blbě. No, ne že bez toho tak nevypadám, ale proč to přiživovat :-)