Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Znáte tekutá jídla v prášku typu Soylent?

Uz jste nekdo zkusili?

Koukal jsem, ze v CR se vyrabi neco na ten zpusob a jmenuje se to: MANA. Jinak jsem koukal po webu, ze ze zahranici to sem asi nikdo nedovazi, koukal jsem na nekolik zahranicnich a nejzajimavejsi byly web stranky Joylent, take by to nevyslo draho, ale nedohledal jsem, jestli to jsou schopni vubec dovezt do CR a za jakou cenu.

Zajimali by me teda zkusenosti lidi, kteri se tim castecne stravuji, co jedi, jestli se jim to osvedcilo atp.

Ja myslim, ze ti co jedi ten vzduch, jedi i jine veci, jen to delaji potaji. Ano lecbu chlordioxinem jsem mel tu moznost rozmluvit jedne zname, ale obzvlast u nestudovanych lidi se uplne nedivim tomu, ze pokud maji neco nevylecitelneho (napr. porucha autoimunity), tak proste zkousi vsechno co nekde zaslechnou.

Jinak ten Soylent mi neprijde jako spatny napad, pokud to ma vsechno potrebne, co clovek potrebuje, tak na tom preci nemuze byt nic spatneho, akorat, ze vetsina lidi si chce na jidle i pochutnat, takze neco takoveho je pro ne nepredstavitelne, ale pokud pojmes stravu jen jako fyziologicky proces doplnovani energie, svaloviny, ..., tak to je opravdu zajimave.

Sam bych mel zajem to zkusit, ale vim o tom moc malo a nejsem si uplne jist, ze to je opravdu stoprocentni nahrada, nicmene vypada to, ze to jeste moc lidi nezna, na netu je vyjma propagacnich, informaci poskrovnu.