Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem škola :-(

Zdravím vím že už je asi pozdě ale chtěl bych se zeptat jestli mám skusit podat přihlášku na střední školu informačních technologií s celkovým průměrem 2,7 za osmý i devátý ročník ;) dělat práci na počítačích chci už od šesté třídy ale když se podávali přihlášky v deváté třídě tak mi všichni říkali že nemám šanci atd :( tak mám to skusit příští rok nebo se na to vys*at a jít na něco lehčího ?

Heh, byl jsem na tom úplně stejně na ZŠ, v 5. i 6. třídě jsem měl pár čtyřek (kromě M, z té jsem měl na ZŠ vždy za 1, prostě mě bavila), ale od sedmé třídy jsem se začal snažit a nakonec jsem se dostal na školu se zaměřením IT. Musim říct, že kdybch nechytil tři nejzapálenější učitele pro IT, tak by mi ta škola nedala nic. Takže už pokukuji po VŠ. :))

A ano, čeština mi dělá větší problémy než angličtina, což je smutné, já vím.:-D