Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je možná brigáda se psy?

Ahoj,

měla bych otázku jestli existuje brigáda se psy. Tím vším myslím jako brigádu venčení psů a to za finance. Nevím od kolika let je tato brigáda dovolena a jestli bývá nějaká úspěšná, ale zkušenosti se psi mám a moc dobře vím o čem mluvím.

Byla bych klidně ochotná investovat peníze za letáky, které bych vyvěšovala různě po zastávkách apd. Také vím že v dnešní době se lidé bojí cizím lidem psa vůbec svěřovat, ale mám zde známého mého strýce který má svou firmu.

Sice né se psy, ale jeho zákazníci vlastní také psy a tak mě napadlo že když jim to můj strýc nabídne, tak se nebudou o pejska až tak bát, když budou vědět že strýc je můj známý. Ale nevím jestli to je dobrý nápad. Bydlím v takovém malinko větším městě, kde je spíše více starých, ale také mladých lidí.

Prosím napište mi jestli s tím máte nějaké zkušenosti a jestli bych brigádu měla uskutečnit. Já bych třeba na 30 min. brala 50,-kč a na 60 min 80,-kč. Nevím jestli to není moc nebo málo, ale prosím poraďte :)

Záleží na regionu a majitelích psů... Bohatí občané bývalého SSSR to vytlačí a ani nehnou brvou.
A jestli někde chce vylepovat plakáty? Na to bacha, ty plochy někomu nejspíš patří a tzv. černý výlep je postižitelný. No a jestli nebude na to venčení ŽL, tak to samozřejmě s tímhle vyplave taky na povrch.
Kdybych někde chtěl vylepovat plakáty a roznášet lidem letáky, tak bych to nedělal bez ŽL. Lidi jsou potvory a práskání máme v krvi...

Já venčím sousedce zdarma, mám psy ráda a vlastního nemám. Občas mi dá čokoládu nebo tak :) A 80 Kč za hodinu je vážně moc ;) Dej si Třeba jen 50 Kč/h. Rychle se ti to nastřádá ;) Já právě tu brigádu taky hledala, ale nikde nenašla :/