Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Růst plnovousu

Dobrý den,
chtěl bych si nechat narůst plnovous, jenže jsem zrovna z rodiny kde nikomu chlupy na obličeji nerostou, tak to tou přirozenou cestou nejspíš nepůjde a musel bych si něčím nějak pomoct, bohužel mně nenapadá čím, má někdo nějaké rady?

Každému bůh nenadělil no. Možná tím, že si i to málo co na hlavě máš budeš holit tak to více zesílí.
Měl jsem na střední spolužáka co ráno v autobuse byl hladce oholen a když šel ze školy tak už měl docela velké strniště. Nic k závidění.