Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Byznys a podnikání

Zdravím, měl bych dotaz na kohokoliv. Schanim parťáka, který by byl schopny a ochotný se mnou rozjet nějaký byznys či podnikání, společně prorazit a již za doby studia nebo hned po studiu zkusit něco vlastního, nějaké nápady mam ale ve dvou se to lépe táhne. Pokud tu někdo takový je, zapaleny do těchto věci a chtěl by něco svého rozjet, necht se ozve sem a mužem si dat bližší kontakt a informacé. Díky moc, s pozdravem Nejtn.

Kolik milionů do toho můžeš vložit?Abych věděl,jestli na to jako společník s 50% majetku a rozhodovacích pravomocí budu mít.:-)
Jinak je to blbost,když máš peníze i nápady,najmi si zaměstnance,jak už psal L-Core.
A když někoho i najdeš,stejně se za rok nebo dva neshodnete a rozdělíte se.A budete se léta soudit o majetek,autorská práva,nápady atd.