Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dark Web

Zdravím, má někdo s tímhle webem zkušenosti? Viděl jsem videa a dost o tom četl, co si o tom myslíte?
Že je to opravdu podsvětí internetu, nebo je to z velké částí spravováno FBI (první co mě napadlo- prostě policií atp), aby zabránili nelegální činnosti? Také jsem viděl pár příběhů (v EN na youtube), kdy vykládali svoje zkušenosti. Bylo to psycho, ale jen těžko jde ověřit jejich pravost. Co si o tom všem myslíte nebo jaký na to máte názpor? Chtěl bych se tam zkusit kouknout, jestli a jak to funguje.
Díky za odpověď.

Proč se sám nepodíváš? Nainstaluj si Tor browser, najdi nějaký .onion rozcestník a uděláš si představu sám.
Spravovaný to FBI ani židozednáři není, ale existují určité techniky, které tě mohou poměrně přesně odhalit. Záleží jen na tobě, jak jsi v případě nějaké nelegální činnosti opatrný.