Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špuntové sluchátka

Dobrý den,
Přemýšlím o koupi nových sluchátek. Nejlépe špuntové a cenově kolem 1.000 Kč. Kvalita zvuku je samozřejmostí. Nemáte někdo nějaké doporučení? Zatím nejvíc přemýšlím o SoundMagic e10. Myslím si že cenově i kvalitou na tom nejsou tak špatně.

Děkuji za doporučení

Protoze je to trouba, co o tom nic nevi a jen se snazi byt zajimavej :) Pan ti chtel zcela jiste vysvetlit, ze in eary hraji hrozne, ze jedine nahlavni :)

Spuntove sluchatka jsou naprosto vyborna vec. Je to jako srovnavat kabriolet s dodavkou. Oboje je auto, ale proste na neco jinyho :)

Osobne si neumim predstavit, ze bych na chozeni po venku ci na cestovani vlakem mel tahat nejake nahlavni obludy. Velikosti, nenapadnosti, izolaci i mobilitou. Naopak doma mam nahlavni otevrena.

A kdyby tento clovek prestal hazet frazema, co nekde slysel a opravdu naposlouchal x sluchatek, tak by nekdy cucel s otevrenou hubou, jak in eary dokazou hrat :) Pravda, ne ty za litra. Ale za litra nehraji ani nahlavni poradne. Treba takove Ultimate Ears triple.fi 10 Pro se slusnym prehravacem lze jen tezko vyresit vetou "spunty nebrat" :D

Vnimani zvuku je velmi subjektivni, tezko rict, ktere budou nejlepsi zrovna pro tebe. Sennheisery jsou overena klasika, ale tyto jsem nikdy neslysel.

Soundmagic ci klipsch jsou dost basova sluchatka. Otazka, jak ti to vyhovuje. Ja treba prebasovane sluchatka nesnesu, jiny je zboznuje. Obecne kolem 1000kc moc in ear moznosti zas vlatne neni. Soundmagic patri jiste k tem nejlepsim moznostem. Stejne jako zminene Senny. Lepsi ale nebudou ani jedny. Proste jak pro koho.

Budes to muset tak trochu rozstrelit po slepu asi, jak to tak chodi v levnych sluchatkach. Pripadne v brne ci Praze jsou prodejny Audigo s moznosti poslechu. Pokud jsi odtud, skoc si k nim, poradi ti a vyberes si lepe, nez tu.