Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kalkulačka

Zdravím , potřeboval bych si koupit nějakou kalkulačku na střední školu.Když nám učitelka říkala jakou , zazněli věci jako 1)měla by umět počítat zlomky-prý nám to ušetří čas 2)nesmí být grafická(nesmí umět kreslit grafy a tak...)Uvažoval jsem nad koupí této "Casio FX 350ES PLUS" https://www.alza.cz/casio-fx-350es-plus-d257522.ht m protože je povolená k maturitě.Splňuje tedy tato mé požadavky ? popřípadě doporučili by jste mi prosím jinou ve stejné cenové kategorii ? děkuji.

Nevím, proč vám zakazují kalkulačku co by uměla kreslit grafy (pravda, v době notebooků a tabletů - doufám, že tablety, případně i chytré mobily umějí i jiné věci než brouzdat po xychtoknize, zatím s nimi nemám zkušenost - dost dobře nechápu, že se ještě vyplatí takové kalkulačky vyvíjet a vyrábět - třeba zrovna tahle
http://www.e-kalkulacky.cz/157-large_default/texas -instruments-ti-84-ce.jpg
).
IMHO grafická kalkulačka (nebo něco jiného co umí kreslit takové obrázky) může zpřístupnit třeba matematiku. A co se týká, jestli takový přístroj povolit nebo zakázat ke zkoušce - vzpomínám na jednoho pedagoga na VŠ (mohlo jich být i víc, paměť už slábne) co prohlašoval, že ke zkoušce si mohou studenti přinést cokoliv, protože pokud zkoušenou látku nebudou umět, stejně jim to nebude nic platné.