Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prasklý kondom

Dobrý den, vím,že se spousta lidí, se tomu zasměje, ale tak napíšu to sem,vím,že tu asi nejsou nějací doktoři,ale za zeptání nic nedám,Včera sme měli s přítelkyní chráněný sex, no a užíváme si a najednou jak kdyby něco prasklo, hned sem vytáhl penis, a uviděl sem,že je prasklý kondom, ale nedošlo k ejakulaci, nic méně, i při sexu teče z penisu "kapky touhy" nebo "kapky lásky" Ovšem tyto "kapky" Ale ve většině případu se vnich nenachází sperma. Do přítelkyně snad nic nenateklo,protože kondom byl prasknutý zespodu nikoliv u žaludu, chci se zeptat, je možné aby byla těhotná ? Jak se říká, stačí kapka, a je stebe taťka. Vím, že spousta lidí, se tomuto zasměje, řekne si proč to sem píšu,ale chci se jen zeptat, nic méně zkusí se aji test preventivně, za 2 týdny, aby to bylo zřeteljnější,kdyby byla, díky moc :-)

loading...

Takže si to shrneme.

18.9.2015 praskla guma. 20.9.2015 dostala menstruaci (při rovnoměrném cyklu tedy počítám, že guma praskla 26. den cyklu).
Ovulace je někde v polovině cyklu, vajíčko přežije (není-li oplodněno) maximálně den.

Pravděpodobnost otěhotnění z toho prasknutí gumy se limitně blíží nule.

Jsem uklidněnej, děkuji moc :-) Nic méně přítelkyně, volala i své kamarádce doktorce, a ta jí řekla, že je to malá,ale opravdu malá pravděpodobnost,aby byla těhotná, nic méně, na gyndu nechce jít, takže tak. Díky moc chlapi,a dávejte bacha, ať vás tendle problém taky nepostihne ! :D