Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno vůně

Jak jsete na tom s vunemi? :-)

• Osobne né ze bych byl na vune naky uchyl nebo zavislak a dokazou me uklidnit, tak jak vyvolat vzpominky, kdyz jsem byl treba malej, nebo kdyz citim seno tak si vzpomenu na babicku, prafém na ex pritelkyni etc. Vune v mém zivote v podstate hraje velkou roli. Co vy, jak jsete na tom?
• V domacnosti i v pracovnim prostredi mam rad (ale né prehnane, spis jen decentne) nakou vuni, ktera mi v praci pomaha i ke koncentraci, i presto jaky jsem bordelar a dobrych 10% v praci stratim jen hledanim co sem kde polozil nebo zalozil, musim mit az velmi obsesivne presebou cisto doprovazeno nakou specfickou vuni (neni podminkou, ale psychicky se citim uvolneji).
• Neco malého do hajzlu, také mam rad vodu po holeni, mezi favority, asi AXE afrika a jiz mnou bohuzel nesehnatelny <OLD SPICE> (takovy ten co byl v CR v 90 letech) ten original, ten mi hodne vonel, parfém aplikuju opravdu ja velmi malo (hugo boss ten obycejny), nemam rad takové prevonané lidi az z toho boli hlava.
• Hodne me uklidnuje a voni také kàva, které se opravdu dene nestydim vypit né jeden dousek :-)

[img=http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/600x338/Dec2012/1427730.jpg?d41d]http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/600x3 38/Dec2012/1427730.jpg?d41d[/img]

To mi připomněla scénku, kdy moji šéfíci dotáhli do kanclu v chladícím boxu plno uzenin, masíček, párků ... a já když jsem si šla udělat kafe a vrátila se do té kanceláře, tak to tam tím strašně vonělo, tak říkám " Teda kluci, tady jsou cítit po celé kanceláři ty vaše klobásy". Ach ta čeština :)