Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ŠPZ-ECV

technicka otazka: v CR sa menia znacky (neviem aku skratku to ma u vas teraz), ale je mozne stretnut este auto OA-12-34, alebo uz su vymenene za 1A345567?

Staré značky stále platí.
Můžeš mít:
AB-12-34 (tlusté písmo, od reorganizace okresů někdy 1962)
ABB-12-34 (dtto)
ADD 12-34 (bez pomlčky, tenké písmo, značka je trochu menší, od 1988)
AEY 12-34 (tlusté písmo, reflexní značka, větší placka, od 1994)
1A1 2232 (současný typ, placka stejná jako předchozí typ, od 2001, myslím)
Zkratku to u nás nyní má RZ, jako registrační značka. Vím, že u vás proběhla komplet výměna, staré značky už vůbec nejsou.