Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ignorace

Zdravim zeptám se na takovou blbost ale když dostanu odpověď dost se mi ulehčí...psal jsem si s jednou holkou ale už po druhé mi neodepsala a já nevím jestli mě schválně ignoruje anebo prostě nemá čas.Psali jsme si celkem v poho a ani nevypadalo že bych ji nějak nudil sice to nebyli bůh ví jaké úžasné konverzace ale nevypadalo že bych ji otravoval protože psala v celku věty se kterýma jsem mohl dále rozvíjet konverzaci a nebylo to žadný "mhm,jj,ok,ee" a psal jsem ji 3-4 do týdne. Ale teď prostě mi 2x neodpověděla a já nevím jestli je to proto že si se mnou nechce psát nebo neměla v tu dobu něco na práci protože to možná nebyl nejvíc ideální čas...Ve čtvrtek v dobu kdy má kroužek a v Sobotu večer kde klidně mohla být s někým venku.
Chtěl bych se ji zeptat na rovinu jestli mě ignoruje protože psát po 3 za sebou bez odpovědi už mi přijde trapné ale nevim jak...Nechci aby to znělo trapně něco jako "Hele proč mě ignoruješ odpověz prosím" což zní docela uboze a nebo aby to nevyznělo že jsem na ni naštvaný jako "Hele to mě ignoruješ schválně?".
Otázka zní "co dělat"...Napsat ji po 3tí, nebo jít přímo k věci a zeptat se?
Děkuju za přečtení

Letmo jsem to tu proběhl, z toho co jsem byl ochoten přečíst, jsem nepochopil, jestli si s ní jen píšeš/emajluješ/serepeskuješ nebo jestli si s ní taky mobiluješ, jestli jste se už taky setkali z vočí do vočí.
Napadá mne finta - napiš jí, jestli dostala všechny tvé dopisy co jsi jí posílal a jestli jsi dostal všechny dopisy od ní, že jsi v poslední době měl nějaké problémy s doručováním pošty (nebo něco v tom smyslu). A pokud ti neodpoví, tak jí zavolej (jestli tedy znáš její mobilní číslo) - jako že máš problémy s poštou a tvůj poslední dopis zřejmě nedostala. A pozvi ji na rande.
A když už s tebou nebude chtít nic mít, zařiď se podle MUDr. Plzáka:
"Pokud chlap dostane od ženské kopačky, tak to má nést jako chlap a odejít středem s hlavou hrdě vztyčenou"
(nebo tak nějak).

Chtip:
Mlamoj v květinářství se ptá prodavačky,že jde na první rande, jakou by měl koupit kytku.
"To záleží na tom, co chceš dělat. Jestli jí chceš držet za ruku nebo kolem pasu, stačí karafiáty. Pokud ji chceš i líbat, chtělo by to růže."
"Tak mi dejte kaktus."

Sere na něj jak na placatý kámen. Tohle znám moc dobře a na lidi, kterým dělá dobře, když jim někdo podlejzá a dolejzá seru z vysoka taky.
Podívej, měla času mraky mu odepsat a neudělala to. Proč asi? Ještě bych event. zkusil jednu zprávu, kde bych vůbec nemluvil o tom co bylo psáno dřív. Takovou nějakou nicneříkající. Odpoví brzo? OK, asi se s ním nechce stýkat. Neodpoví, tak ať jde do (_!_). Život je moc krátký na to, aby ho člověk projebal tím, že někomu poleze do řiti, ne?

Tohle přesně vystihuje jeden starej vtip a čím su starší, tím tomu vtipu dávám víc a víc za pravdu:

Pět chlapů ve věku 20, 30, 40, 50 a 60 let se koupe v jezeře, když uvidí
skupinku krásných mladých slečen na druhém břehu, jak nahé dovádí ve vodě.
20letý říká: "Pojďte, doplavem tam a všechny je přeříznem!"
30letý říká: "Tak jo, doplavem tam, ale budem si vybírat!"
40letý říká: "Se mi nechce, počkáme, až doplavou ony sem!"
50letý říká: "Bacha, bacha, už sem plavou!"
60letý: "Sakra, dělejme, že jsme mrtví!"