Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bydliště na občasnkém průkazu

Dobrý den, je mi třináct let a se školou máme jet do Anglie. Pas nemám - Mám občaský průkaz do patnácti a ten pokud vím stačí na vycestování do míst Evropské Unie.. Chtěla bych se na něco zeptat. Mám tam staré bydliště.. Může to být velký problém? Nebo ne? Mám si to nechat raději aktulizovat? Díky za odpovědi.

Jestli máš čas než do té Anglie pojedeš, dej si to samozřejmě do pořádku.
A zvaž, jestli si nenecháš vystavit i pas. Může se ti hodit i v tuzemsku. Třeba mou manželku čekalo nějaké ouřední jednání kde musela mít průkaz totožnosti buď občanku nebo pas. Občanku nemohla najít a pas už měla propadlý (pas má propadlý dosud, občanku naštěstí našla). Teď (aspoň u nás to tak chodí) ani nemusíš mít fotku, oni si tě tam vyfotí sami.