Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Návrh na zajímavej film?

Hledám nějakej dobrej film ve stylu:

Agent bez minulosti (Matt Damon)
Obchodník se smrtí (s N.Cage)
Skrytá identita

A pak dobré filmy o sniperech, válce ve Vietnamu, popř. i druhé světové války.

(nepřítel před branami, olověná vesta apod. jsem viděl)

Nějaké návrhy? Díky

:beer: A? Pacilo sa? Ak ano, tak je tu este lahodka Apocalypse Now (v Redux verzii!)
Vybornu Catu si asi isto videl - Stone natocil este "Born on the Fourth of July" ale to nie je nic moc....
Trochu zdlhava, na dnesnu dobu, drama je Deer Hunter, urcite odporucam.
Ak by tam mohlo byt vela kecov, tak toto a ak by to mohlo byt aj vtipne tak toto.
Nic dalsie dobre z Vietnamu ma, takhle z patra, nenapada. Mozno este neskor doplnim, ked si zapojim HDD s ulozenymi filmami...

A WWII? Tam si spominam iba na toho Nepriatela pred branami (nic moc), tarantinovych Bastardov (nic moc) a tento 10-dielny serial - na jedno pozretie velmi dobry (David Schwimmer, z Priatelov, v prvej casti nemal chybu), ale 94%? Ehm, to som sa asi dival na nieco ine...