Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Plenky při lyžování dospělí

Zdravím,

jsme teď s přítelem na víkendu v Alpách na lyžování. Nechtělo se nám nikdy svlékat, když jsme si museli odskočit. Vyřešili jsme to tedy plenkami pro dospělé. Je to opravdu pohodlné.

Zajímalo by mě, jestli si myslíte, že je to normální, popřípadě jestli máte podobnou zkušenost.

Předem děkuji za vaše názory.

Kdo nezkusil neví!! Souhlasím s tazatelem, používám též i při jiných časově náročnějších situacích a nevidím problém! Vždyť kolik lidí kolem vás pleny musí mít a vy to ani netušíte. Samozřejmě, že součástí používání je včasná výměna a maximální hygiena. Než trpět třeba při koncertě nebo v kině, při dlouhé jízdě v autobuse, na lyžích úplně super!!