Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Otěhotnění????

Zdravím,

Měl sem dneska pohlavní styk s holkou nechráněnýbohužel přišlo to tak rychle..

Chci se zeptat jestli je možné aby otěhotnila když měla zrovna menstruaci ten den jakože hned 1 den ji měla.
navíc je panna a nejsem si jist jestli sem se do ni udělal..

protože jak mi to přišlo už tak lechtavý atd tak sem ho hned vytáhnul ale měl sem ho takového mokrého..

Díky za rady..

A co dělat když bude těhotná?

Je mi 15 a holce 16

loading...

tak....
1) panna už teď asi opravdu není ;-)
2) předpokládám (doufám ;-)), že se jí menstruace spustila až po styku nebo ji měla v tu chvíli hodně slaboulinkou... tak to už je vajíčko dávno přezrálé a oplodnit se nemohlo, co já aspoň vím...
3) měl si ho mokrého... no... to můžeš mít i bez ejakulace, my holky taky vlhneme víš? někdy víc někdy míň, podle toho jak jsme vzrušené, to aby to lépe "klouzalo", takže podle toho svou ejakulaci nepoznáš ;-)
4) pokud bys ejakuloval do ní, tak ona by pak měla následně cítit, jak to z ní vytékalo (alespoň) já to vždy cítila
5) a ejakulaci mimo bys snad poznal / viděl ;-)
Takže klid, těhotná by myslím být neměla, ale v každém případě si pro příště kupte ochranu, i když ani ta nemusí být 100% a nebo ještě lépe, chvíli počkejte a věnujte se neriskantním milostným hrátkám, které mohou být často i hezčí. ;-)