Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kupa motorky

Zdar ludia potrebujem poradit super motorku od KTM investovanie do 7 000 eur niaku masinu som ochotny aj viac niaky typ alebo od hondy dakujem

Začínat se dá v podstatě na čemkoli, ačkoli jsou oblíbené "evergreeny" do začátku (Honda CB500 atd.).

Odpověď bych rozdělil na dvě části.

Pro zadavatele: Já osobně bych do KTM nešel, pokud nemáš dostatek financí na údržbu a servis, který je u těchto strojů poněkud dražší. Dá se ale říct, že styl a vyladěnost by ti to částečně mohla vrátit. Pak je ale opravdu důležité bližší info. Jakou motorku sháníš? Do terénu? Na silnici? Na vyblbnutí kolem komína? Na cestování? Takže upřesni a pak se můžeme bavit...

Pro MKc: Jak jsem psal, pokud máš v hlavě mozek, tak s trochou nadsázky se dá začít i na BMW S1200RR, ale záleží, co se ti líbí... Pokud kapoty, tak GSXRo není špatná volba, ovšem počítej s tím, že za prvé, tyto vysokootáčkové stroje je třeba držet pod krkem aby jely a za druhé já osobně jsem toho názoru, že jejich plný potenciál lze bezpečně využít jedině na okruhu...
Co třeba Suzuki Bandit, Honda Hornet a podobné mašiny (pokud se bavíme o řadovém čtyřválci)? Pokud na to dáš výfuky od Akrapoviče, zvuk bude luxusní a malým výkonem to rozhodně taky netrpí... Nebo zkusit nějaký dvouválec? Nebál bych se třeba Ducati Monster 600, jede to, slyšíš to a ti taliáni mají sakra styl ;-)