Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Platená stáž - plat

Dobrý deň, chcel by som sa sptýať či máte niekto skúsenosti s platenou stážou na slovensku. Rád by som vedel aspoň zhruba koľko môžem od takejto stáže mesačne čakať, lebo úprimne nemám tušenie. ďakujem ! :)

Chcel by som predať nejaké nemecké auto. Možno je jazdené, možno nie, možno mu chýba blatník a možno ho zvalcoval kamión. Koľko si mám za neho vypýtať?

Uviedol si minimum informácií. Kde budeš stážovať (aspoň odbor)? Ide o štátny alebo súkromný sektor?