Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem je divne pozvat nekam holku hned v prvni vete ?

Ahoj,
mam v planu pozvat jednu holku nekam do kavarny nebo tak neco. Ta holka nezna me a ja neznam ji, jenom tak ze skoly ji poznam. Nemam problem ji osobne pozvat, ale chci se zeptat jestli neni divne nebo nevhodne potkat ji na chodbe a hned rict neco jako "cau, ehm nezasla bys nekam na kafe ?" i kdyz se vubec nezname

loading...

Ale trt nepocuvaj ho, L-Core je stary dedo a nema kontakt s dnesnou mladezou.
Bohuzial dnesne deti sa s nicim "neseru", takze rande a sex sa dohaduje hned na zaciatku, nejake cavyky a tanecky okolo toho uz nie su v mode.
ZIadne spravne slova v spravny cas neexistuju. Odpovie ti bud ano, nie alebo mozno. Dokonca ani nie neznamena nie do konca zivota a casom sa vie zmenit na ano (vlastne skusenosti;o)).

Ta holka nezná jeho, on nezná ji. První věta: "Ahoj, nešla bys se mnou do kavárny?"
Opravdu si myslíš, že půjde?

Předpokládám, že nejde jen o sex, že jde o něco "většího". I když to z prvního postu nevyplývá.
Samozřejmě není vyloučeno, že sex po kavárně bude ;-)

Vlastní zkušenosti a postupy šířit nebudu, mohla by sem zavítat paní L-Coreová :-p

To vůbec netuším, neznám tebe, neznám ji… a své zkušenosti nedokážu napasovat na dnešní reálie. My se mohli seznamovat na brigádách, na koupališti, či na školních diskotékách ("normální" diskotéky neexistovaly a "zábavy" v okolních vesnicích často končily na nože, tam jsem se neodvažoval). Nebo rovnou ve škole. "Nalákat" baby se dalo třeba na gramofonové desky.

...tak čtyři stejné učitele...

Tak mne napadlo, přímo v hlavě - oslovit ji, tak nějak: "Vy jste teď měli učitele ....? Jakou má náladu? My ho dnes máme mít taky, bojím se, že mne bude chtít vyvolat" (nebo tak nějak). Uvidíš, jak se bude tvářit. A druhý den už budete mít společné téma - jako že tě nevyvolal.

přesně... musíš vyjít z toho, co o ní víš a nejdřív se s ní dát do řeči o nějakém společném tématu... výše uvedený postup se mi zdá dobrý.
ale fakt je, že záleží taky na typu holky. Některá by možná uvítala okamžité pozvání, jinou bys tím vylekal. To asi bys měl vycítit sám, jestli je spíš otevřený typ nebo uzavřenější a opatrnější...