Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bolí ma celá pravá časť hlavi

Dobrý den, chtěl bych poradit. Už to trvá 3 dni. Jde o to, že mě bolí celá pravá část hlavy. Jako... tahle ne ale když se třeba dotknu líce tak mě to bolí. Ale né uplně. Mám takový dojem jakoby moje celá pravá část hlavy byla celá oslabená. Tím pádem nemůžu i jíst. Jelikož když to jídlo koušu tak mě bolí celá pravá část pusy. Nevíte co s tím? :/ Neolí mě to normálně... ale jen když se toho dotknu. (pravé části hlavy). Nebolí mě to normálně. Prostě... připadá mi to jako by tá část halvy byla uplně oslabená.

Uvidíš, jak ti bude, až účinek ibalginu odezní. Podle toho co píšeš, ty potíže máš opakovaně. Když tě to bolí při kousání, zkusil jsi zubaře? Pokud je to migréna, jsou na to účinnější léky - Imigram, Rosemig, Sumatriptan, atd. ale ty jsou jen na lékařský předpis. A pokud to není migréna, tak končí sranda a začíná náboženství. Ta bolest nemusí být sama o sobě ale může být jen příznakem nějakého onemocnění. Vzpomněl jsem si, kohosi bolelo břicho, k doktorovi nechtěl, tak se obrátil na lidového léčitele, ten mu napíchal akupunkturu, bolest zmizela a on pak bezbolestně umřel na zánět slepého střeva.
BTW: Nedal ti někdo přes držku? Mohl bys mít nějakou zlomenou kůstku.

iBalgin odstraní následek (vlastní bolest), ne příčinu.
Může to být třeba jen blbé nastydnutí, nebo přeskočený nerv. No a nebo se přicpává nějaká cévka, případně tam někde roste výduť.
Já bych tedy k doktorovi šel a chtěl vyšetřit. EEG, event. CT.
Na bolest hlavy (ale vlevo) trpím taky, čas od času to udeří. Před asi pěti lety jsem absolvoval vyšetření - CT, EEG a kdesi cosi ještě a nic. Nenalezeno nic. Trochu to ustoupilo, když jsem přestal kouřit. Nejspíš to byla migréna a/nebo něco s cévama.

Mezi blízkými příbuznými mám lékaře. Říká, že když někomu navrhne, aby si šel lehnout do nemocnice, dotyčný mu odpoví, že na to nemá čas. Tak jsem tomu lékaři poradil, že pokud zase někdo bude tvrdit, že teď nemá čas ležet v nemocnici, aby mu sdělil, že v tom případě si brzy bude muset najít čas, aby si šel lehnout na hřbitov:-D:-D:beer:
Každý svého štěstí strojvedoucím.

Mě tak loni bolela pravá část obličeje, bolest jakoby přecházela od spodní čelisti k uchu, přes něj dovnitř k zubům a zase zpátky. Po dvou bezesných nocích jsem se dokopala k doktorovi, poslal mě k zubaři, vytrhli špatně rostoucí osmičku a najednou jako když utne. Bolest je pryč. Zuby jsou svinstvo, můžou i za to, co by člověka nenapadlo.